Divisions

SPECIALTY ADDITIVES

Çok yönlü katkı maddeleri ve yüksek performanslı çapraz bağlayıcı ürünlerimizi içeren bölümümüzdür. Küçük girdi - büyük etki: Müşterilerimizin ürünlerini daha değerli, daha dayanıklı, daha fazla enerji tasarrufu gibi birçok açıdan daha iyi hale getirerek küçük girdilerle büyük farklar yaratıyoruz.

Boya Katkıları, Poliüretan Katkıları, Yağ Katkıları, Ara Yüzey ve Performans katkıları ile Çapraz Bağlayıcı ürünlerimiz bu bölümün altında yer almaktadır.

Silikon, amin, metakrilat ve isophorone teknolojilerini bizim kadar kimse bilemez. Bu konulardaki uzmanlığımız nedeni ile müşterilerimiz bizleri boya, yağlama, çapraz bağlama, kürlenme ve poliüretan katkılarında dünya liderlerinden biri haline getirdi.

Poliüretan yataklar TEGOSTAB® köpük stabilizatörleri ve DABCO® ile üretildiğinde sağlığın korunması garanti edilir. Milyonlarca yatak, minimum emisyonla maksimum uyku konforu sunar.

Anquamine® epoksi reçineleri zemin kaplamalarını yüksek mekanik gerilimlere ve kimyasallara karşı dayanıklı hale getirir.

Gemi gövdelerinde kirlenme önleyici kaplamalar ile boyanarak daha fazla dayanıklılık elde edilebilir. Hidrofilik AEROSIL® fumed silika içeren bu kaplamalar sürtünme direncini azaltır, yakıt maliyetlerini % 30'a kadar düşürür aynı zamanda tekrar kaplama süresini uzatabilir.